9 ajatut habemestiili

9 ajatut habemestiili
Just saying, aga kõik habemestiilid ei sobi kõigile meestele. Stiil, mis näeb sõbral välja jumala sheff, võib sulle pigem kahju kui kasu tuua. Sinu õnneks klopisin kokku, mis stiil, millise face shapega kõige paremini mätchib. Pildireferencina tahtsin kasutada ikka oma kandi poisse, kuid Taukari vuntsidega habeme pildid Eesti kuulsustest piirdusid.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1. Balbo

Viimastel aastatel ülipopulaarne habemestiil, mis on stiilseks valikuks kitsa lõuaga meestele.

Unusta shavemine vähemalt 4 nädalaks. Kui karvakasv on vohama hakanud saad külgedelt karvad hõlpsasti eemaldada pardli või vahetatava raseerimistera abil. Täpse Balbo-stiilis piiramise saamiseks kasuta habemenuga.

The Balbo Beard Style: How to Grow, Guide, Examples, and More!

2. Bandholz

Bandholz-stiilis habe sobib kolmnurksetele, piklikele, ovaalsetele ja teemant-kujulistele nägudele.

Varu kannatust. Esimesed 4 kuud tundub su välimus veidi lohakas, kuid oluline on habet mitte trimmida. Lase habemel naturaalselt kasvada ning alusta trimmimise ja lõikamisega 7 kuu möödudes. Idekas stiil, kuna trimmid ja lõikad kuidas ise tahad.

Eric Bandholz Urban Beardsman – Beardbrand
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3. Vuntsid ja kitsehabe või standardhabe või rõngashabe – kuidas keegi kutsub.Kui sul on ümaram näokuju, siis see habe on sulle.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
See shikk ja väljapeetud välimusega habeme stiil sobib ka kõige elegantsemale white-collar superstaarile.

Esiteks veendu, et sul ikka oleks vajalik karvkate olemas. Mida tihedamat habe ja vuntse soovid seda kauem kasvata. Kõige lihtsam on lasta barbershopis joonis ette teha, enne kui hakkad ise piiramisega katsetama. Nii väldid over shavemist ja on sul endal max lihtsam habeme eest hoolitseda. 

85 Best Goatee Beard Styles to Try (2020 Guide) – Hairstyle Camp
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

4. Laiendatud kitsehabe

Kandilise ja ovaalse näo ideaalne täiendus, mis erineb täishabemest sellega, et põskhabe on eemaldatud.

Enne trimmimist lase habemel kasvada umbes 3 cm pikkuseks. Maha tuleb ajada vaid põskhabe ja külgedelt ning ära jumala eest vuntse maha tõmba.

Extended-goatee-beard-leonardo-dicaprio-675x450 7 Trendy Beard Styles for Men in 2020

5. Täishabe

Täishabe on paljude meeste seas eelistatuim stiil, mida paljud hõredama karvakasvuga mehepojad paraku vaid kadestada saavad. Hoolitsetud täishabe on atraktiivne, kuna toob hästi esile Sinu näojooned.  Sobib teemanti kujulisele ja kolmnurksele näokujule.

Täishabeme kasvatamine on lihtne, kui karvad kasvavad kiiresti üle näo. Lihtsalt kasvata habe soovitud pikkuseni ja anna sellele raseerijaga kuju. Kui karvakasvuga pole vanajumal aga õnnistanud või esineb habemes “auke” siis kasvata karvad pikemaks. Pikemate karvadega on lihtne möönduseid peita ja ebaperfektsus varjata.

Pin on Tyler H

6. Imperiaal stiilis habe
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Imperiaal on vuntsistiil, mida on hea sobitada põskhabeme või täishabemega. Sobib kandmiseks kandilise ja pikliku näokujuga.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Et vunts oleks piisavalt pikk tuleb karvad lasta vohama nädalateks, olenevalt karvakasvu kiirusest vahel ka kuudeks. Ära vuntsi kordagi trimmi, sest naturaalselt kasvanud vuntse on lihtsam keerata. Vuntside keeramiseks kasuta habemeõli või vuntsivaha, et soovitud shape jääks püsima.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
JOE's Style Icons - Conor McGregor | JOE is the voice of Irish ...
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
7. Lühike Stubble
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Lihtsaim viis stiilse habeme saamiseks on lasta tal 1-2 päeva kasvada. Tulemus on mehelik ning sobib kõikide näokujudega.

Pärast paari päevast habeme kasvatamist trimmi habet ja vuntse õrnalt, et lühikest pikkust hoida. Kui läheb nihu, siis aja nulli ja no paari päevaga on jälle olemas. Kui karvad kasvavad ka põskedel siis sealt võid ära ajada, et habeme joon liiga üles ei läheks.

15 Best George Clooney Haircut: How to Style Hair like Him - AtoZ ...
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

8. Keskmise pikkusega Stubble

Kui sa ei viitsi paari päeva pärast juba shaveda siis voilaa uus habemestiil – keskmise pikkusega Stubble. Sobib taas kõikide näokujudega.

Väldi karvakasvu põskede kohal ja kaela piirkonnas ning hoia karva pikkus maksimaalselt 5mm. Ideaalseks abimeheks pikkuse hoidmiseks on kvaliteetne pardel.

scruffy beard for men
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
9. Pikk Stubble

Kõigepealt kasvata lühike Stubble, siis kasvata edasi keskmise pikkusega Stubble ja lase sellel veel tsuti minna. Ja voilaa on olemas pikk Stubble, mis sobib kõikide näokujudega ning mille hooldamine on muidugi 5x keerulisem, kui selle eelkäijatel.

Hooldamiseks tuleb eraldiseisvad karvad  eemaldada ning habet ettevaatlikult trimmida. Lihtsaim, mida pikkuse hoidmiseks teha saad on külastada barbershopi. 

men's purple hoodie, ashton kutcher, actor, face, beard, look, HD wallpaper

Long Story short – parima habeme saad, kui usaldad selle aeg-ajalt ka professionaalide kätte. Meie salongi saad mugavalt aja bronnida SIIN