Kas Sina teed neid levinud iluvigu?

Kas Sina teed neid levinud iluvigu?

Olla hea väljanägemisega mees ei ole tegelikult raske. Selleks tuleb vältida mõnda viga ja olla järjepidev oma harjumustes. Kui su küüned näevad välja nagu metsloomaküünised, on tagumine aeg end kokku võtta ja ennast muuta. Samuti tasuks hoiduda ülemäärastest ilurituaalidest. Kõigest sellest saad lugeda lähemalt 4 nõuandest meestele.

1. Väldi liiga vähest enesehoolitsust

Suurim viga, mida mehed peaksid vältima, on näonaha niisutaja kasutamata jätmine. Näonahk vajab niisutust. Piisab täiesti, kui kasutada 3in1 Company kolm ühes nahahooldustoodet pärast raseerimist. Kofeiiniga rikastatud rahustav näonaha niisutaja värskendab ja kaitseb sinu nahka.

Liialt vähese enesehoolitsuse alla käib ka pikematesse juustesse pusade tekkida laskmine. Selle ennetamiseks peaksid pikajuukselised mehed kasutama palsamit. Kellel harjumuseks kord kuus Parduris lühida juukse lõikusel käia, ei teki sellist muret. Broneeri endale aeg Parduri juurde siit.

Pööra ka tähelepanu sellele, et sinu sõrme- ja varbaküüned oleksid alati viisakalt puhtad ja lühikesed.

2. Liigne enesehoolitsus ei ole vajalik

Pole erilist põhjust, miks meesterahvas peaks kasutama öökreemi näol. Kui Sul on olemas niisutav näokreem, piisab sellest täiesti ka ööseks.

Ei mõju ka kuigi stiilselt juuksehooldustoodetega liialdamine. On mehi, kes kasutavad juustes liiga suures koguses viimistlusvahendeid, mille tulemusena on näha helbeid ja valgeid lademeid juustes. Kui stiliseerid soengut, ole koguste doseerimisel pigem konservatiivne.

3. Kanna halle juukseid uhkusega sõltumata vanusest

Pole mitte ühtegi põhjust, miks peaks mees halle juukseid värvima. Kas kujutaksid ette Tõnis Mäge värvitud juustega? Pigem mitte ja seda hea põhjusega. Inimesed hindavad teda sellisena nagu ta on. Hallid juuksed mõjuvad mehiselt ja neid tuleks kanda uhkusega sõltumata sellest, mis vanuses halli juustesse tekib.

4. Ära jää harjumustesse kinni

Pole vaja drastilisi muudatusi, kuid võiksid varieerida soengut tööl ja vabal ajal. Saad kasutada viimistlusvahendeid, et luua töölkäimiseks konservatiivsem soeng ning vabaks ajaks stiliseeri juukseid vabamalt. E-poes on valik Reuzeli ja V76 viimistlustooteid, mis võimaldavad Sul luua enda jaoks sobiva väljanägemise. Nii saad oma isiksuse erinevad tahud paremini esile tuua vastavalt sündmusele.