Härrasmehe kaks harjumust

Härrasmehe kaks harjumust

Meestele mõeldud juuste- ja habemehooldustoodete maailm on nii lai, et neid võiks jäädagi proovima ja endale sobivat otsima. Mis päästab oma välimusest hooliva mehe ses virr-varris, annab nõu meister pardur Margo Lips.

Tee parduri juurde asja regulaarselt
Hea juukse ja habemejoone säilitamiseks külasta regulaarselt juuksuritöökoda. Kujunda sellest endale mõnus rutiin, mis saab korduma iga kolme-nelja nädala tagant. Paljud lükkavad parduri juurde minekut edasi, kuni jäävad meelepärase aja saamisega hätta.

Seepärast pigem enneta, kui reageeri – soovitus on broneerida uus aeg kohe pärast igat külastust, nii ei jää sobivast ajast ilma.

Regulaarne parduri külastus tagab alati viisaka välimuse

Leia endale sobiv hooldustoode
Meeste juuste- ja habemehoolduse vahendite maailm on märksa laiem kui vanaisaaegne kamm, munakollane ja õlu. Pardur juuksuritöökoja meistrid annavad selles osas parimat nõu ja ideid.
Uusima tulijana soovitame The 3in1 Company kolm-ühes tooteid nagu šampoon, duši- ja habemeajamisgeel või juuksepumat, pasta ja vaha, millega lööd vähemalt kolm kärbest ühe hoobiga.

Kolm ühes tooted meestele

Broneeri aeg pardur.ee lehel
Tallinnas asub kaks töökoda. Aja saad broneerida Tartu mnt 6 või uude Rävala pst 7 töökotta ja tutvu e-poes mugavalt The 3in1 Company toodetega.

 

Lugu ilmus Urmas Verlini kirjutatuna Eesti Ekspressi osas Catwalk 07.märtsil 2018