Pühapäevaõhtune rutiin

Pühapäevaõhtune rutiin

Rohkete nädalavahetuse tegevuste järel on kosutav leida aega iganädalaseks rutiiniks välimuse eest hoolt kandmiseks. Igapäeva kohustuste, spordivõistluste jälgimise ja trenniskäimise järel on vajalik leida see tund. Piisab, kui öelda oma perele, et võtad tunnike aega iseenda jaoks. Sedasi saad kindel olla, et näed järgmised 7 päeva välja värske ning valmistud mõtteis esmaspäevaks.

Mida siis teha tunniga iseenda jaoks?

Soojendus

Pane mängima oma lemmik podcast ja keera kuum vesi dušist jooksma, et ruumi tekiks veeaur. Veeaur on hea Sinu nahapooridele, avades neid enne näohoolitust.

Korrasta nägu

Kas teadsid, et näonahka ei tohi koorida igapäevaselt? Lihtne on meelde jätta rutiin, kus näonaha koorimiseks on pühapäevane õhtu ja terve nädal on muretu. Võiksid olla ka see kaasaegne härrasmees, kes teeb aeg-ajalt näonahale maski, sest see toidab ja taastab nahka põhjalikumalt kui kreem.

Kanna hoolt juuste ja habeme eest

Uue nädala värskena alustamiseks kanna hoolt, et juuksed oleksid puhtad ja seda mitte ainult esmaspäeviti. Habeme eest võib nädala sees hoolitsemine muutuda kiirustamiseks, seega pühapäeva õhtul saad rahulikult võtta aega, et end korda teha. Pühapäeva õhtu on ka hea aeg, et eemaldada turritavad ninakarvad või eemalehoidvad näokarvad. Parduris on saadaval 3in1 Company kolm-ühes toode, millega saad nii dušigeeli, raseerimisgeeli kui šampooni. Pärast pesu sobib kasutada sama brändi kolm-ühes aftershave’i, näonaha- ja kätekreemi.

Tee korda küüned

Kui oled seni lõiganud küüsi siis, kui need liiga pikad on, muuda seda. Võid meeles pidada, et korrastad küüsi igal pühapäeval pärast duši all käimist. Pärast pesu on küüned pehmemad ja neid on kergem lõigata.

See tund aega enda väljanägemise värskendamiseks möödub kiirelt. Kui taustal on mängimas su lemmik podcast või muusika, tunned end ka oluliselt puhanumana pärast värskenduskuuri.