Avatud uus Pardur Rävala 7

Avatud uus Pardur Rävala 7

Head Parduri kliendid,

salon+ on Eesti iluteenuste turul tegutsenud aastast 1993, aasta 2016 lõpus lisandus salongiketti meeste juuksehooldusteenuseid ja klassikalisi barberteenuseid pakkuv juuksuritöökoda Pardur. Nüüd ühendas salon+ Rävala salongi uue Pardur juuksuritöökojaga aadressil Rävala pst 7.
Uuenenud kontseptsiooniga salon+/Parduri salongis esimesel korrusel saab avaral ootealal unikaalses, veidi rustikaalses interjööris kvaliteetset Lavazza kohvi ja Bibi pagarite küpsetatud värskeid saiakesi. Noorte Eesti kunstnike tööde huvilised on oodatud Markus Kasemaa loominguga tutvuma salongi teisel korrusel.

Teisel korrusel asuvad eraldi ruumides juuksuri teenindussaal naistele ning juuksuritöökoda Pardur. Rävala 7 salongi tasub külastada ka siis, kui juuksuritooli istumiseks veel põhjust pole või aega napib, ent sooviks tassi kohvi.

salon+ Rävala salong ja UUS Pardur juuksuritöökoda asuvad Tallinnas, aadressil Rävala 7. Telefon on 6814640 ning teenuseid saab mugavalt e-broneerida pardur.ee lehel.

Mehed on endiselt teretulnud ka Parduri juuksuritöökojas Tallinnas, Tartu mnt 6, mis on avatud E-R 8-19, L 10-16. Uue, Rävala pst 7 Parduri uksed on avatud ka pühapäeviti (E-R 8-20, L-P 10-18).