Reuzel – stiilsed juukse- ja habemehooldustooted meestele!

Reuzel – stiilsed juukse- ja habemehooldustooted meestele!

Reuzel on Hollandist pärit bränd, mille loojateks on 50-aastase meeste juukselõikuse ja habemeajamiskogemusega Leen ja Bertus. Nad ammutavad inspiratsiooni meeste klassikalistest juukselõikustest, mida mõjutavad tänaseni rock’n’roll ja retrokultus. Nende kahe mehe pikaajalise kogemuse baasil sündiski Reuzeli bränd. Sinna kuuluvad kõrgete standarditega pumatid juuste viimistlemiseks, šampoonid ja palsam ning tooted trendika habeme ja vuntside hooldamiseks.

Leen ja Bertus peavad ainult meestele mõeldud vanakooli juuksurisalongi Schorem, mis paikneb Rotterdamis. Sealt saavad ägeda soengu, vuntsid ja habeme kõik tõelised mehed – alates vanakooli härradest kuni rokkarite ja mootorratturiteni välja. Nende pühendumus meheliku välimuse esiletoomisele on andnud väga omapärase ja meeldejääva näo kogu Reuzeli brändile.

Viimistlustooted:

Kuna rock’n’rollist inspireeritud soengutel on suur tähtsus viimistlusel, leiab Reuzeli toodete seast hulgaliselt erinevaid pumateid, juuksevahasid ja toonikuid.

  • Pumatid on valmistatud vee baasil ning sobivad kõikidele juuksetüüpidele kõrgläike ja keskmise kuni tugeva hoiaku andmiseks.
  • Reuzeli juuksevahad on valmistatud õli ja vaha baasil ning sobivad normaalsetele ja tihedatele juustesle. Vahad annavad juustele keskmise läike ning on suurepärane lahendus raskesti käsitletavate, lokkis ning karmidele juuste soengusse sättimiseks.
  • Lisakas pumatitele ja vahadele leiab Reuzeli tootevalikust toonikuid juusteviimistluseks, mis on õlivaba koostisega ja ei muuda juukseid raskeks, kuid annavad neile püsiva hoiaku ning loomuliku läike.

 

Šampoonid ja palsmid:

Reuzeli valikus on sügavpuhastavaid ja igapäevaseks kasutamiseks mõeldud šampoone ning palsameid.

  • Sügavpuhastav šampoon sobib ideaalselt meestele, kes pesevad juukseid harva või kasutavad palju viimistlustooteid.
  • Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud niisutav šampoon sobib kõikidele juuksetüüpidele, niisutab juukseid ja peanahka ning stimuleerib peanaha vereringet.
  • Kerge koostisega niisutav palsam sobib ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele igapäevaseks kasutamiseks

Habeme ja vuntside hooldus:

Reuzel on vuntside ja habeme hoolduseks välja töötanud kolm eriotstarbelist toodet.

  • Habemeajamisjärgne aftershave palsam  jätab naha pehmeks ja värskeks, niistuab, ergutab, rahustad õrna ja tundlikku nahka.
  • Habemesse jäetav palsam-vaht taltsutab karvad, muudab habeme ja vuntsid pehmeks ning hoolitsetuks, stimuleerib karvakasvu ja annab habemele läike ja hoiaku.
  • Kerge kuni keskmise hoiakuga silendav ja niisutav habemepalsam annab hoiaku, kontrolli ja tekstuuri, muudab habeme ja vuntsid tihedamaks, niisutatuks ja pehmeks.

Kiirelt ja mugavalt saad toodetega lähemalt tutvust teha meie e-poes. Profesionaali abiga leiad sobivad tooted ka kõigist salon+ salongidest.