Pacific Shaving – uued looduslikud habemeajamistooted

Pacific Shaving – uued looduslikud habemeajamistooted

Pacific Shaving on looduslikke ja orgaanilisi koostisosid sisaldavate habemeajamistoodete sari. Tooted ei sisalda parabeene ega sulfaate ja kõrge kontsentreerituse tõttu kestavad kauem. Tänu pakendi suurusele sobivad need suurepäraselt ka reisimiseks.

Pacific Shaving peab väga oluliseks loodussäästlikku ja jätkusuutlikku tootmismudelit. Kõik tooted on algusest lõpuni valmistatud Ameerika Ühendriikides, neid pole testitud loomade peal ning need on sobilikud veganitele. Iga tehtud ostu kohta istutab Pacifinc Shaving ühe puu.

Caffeinated Shaving Cream – loodusliku kofeiiniga habemeajamiskreem pakub lisaks erakordselt nahalähedasele habemeajamisele ka igahommikust virgutust. Kofeiin vähendab punetust, et nahk tunduks ja oleks terve ning ergas. Sisaldab aaloed ja piparmünti ning teisi looduslikke koostisosi. Kasutamisel piisab väikesest kogusest, sest toode on äärmiselt kontsentreeritud.

Caffeinated After Shave – loodusliku kofeiiniga habemeajamisjärgne kreem pakub lisaks erakordselt nahalähedasele habemeajamisele ka igahommikust virgutust. Kofeiin vähendab punetust, et nahk tunduks ja oleks terve ning ergas. Sisaldab aaloed ja piparmünti ning teisi looduslikke koostisosi. Kasutamisel piisab väikesest kogusest, sest toode on äärmiselt kontsentreeritud.

Pre-Shaving Exfoliating Wash – habemeajamiseelne koorija, mis eemaldab surnud naharakud, puhastab ja niisutab nahka. Tulemuseks on äärmiselt nahalähedane habemeajamistulemus. Sobib igapäevaseks kasutamiseks, sisaldab naturaalseid, tõhusaid koostisosasid nagu bambus, aaloe ja pajukoor.

All Natural Shaving Cream – naturaalsete koostisosadega habemeajamiskreem, mis on unikaalne tänu oma vähevahutavale koostisele. Lisaks erakordselt nahalähedasele habemeajamisele on garanteeritud terve, niisutatud ja klaar nahk, mis on kaitstud keskkonna mõjutuste eest. Pehmendab vuntse ja habet.

Daily Moisturizer – unikaalsete looduslike ja tõhusate koostisosadega, antioksüdantidega rikastatud kerge habemeajamisjärgne niisutav kreem. Toode ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid.

All Natural Shaving Oil – naturaalne habemeajamisõli, mis sobib ideaalselt tundliku nahaga kliendile. Muudab habemeajamise sujuvaks ja maksimaalselt nahalähedaseks ning naha niisutatuks mitte õliseks. Ideaalne habeme ja vuntside kujundamiseks. Vähendab sisselõikamisohtu ja nahaärritust. Jagub ca 100 kasutuskorraks.

Nick Stick – haavageel. Kui juhtud tegema nahale sisselõike raseerimise käigus, siis aitab sind Nick. Nick Stick rahustab nahka ning peatab verejooksu, kuivab läbipaistvaks. Sisaldab aaloed ja E vitamiini, mis muudab naha pehmeks. Roll-on otsik on isepuhastuv.

Blade Oil – hoia raseerimisterade arvelt kokku poole võrra! Habemeajamine pole terade kulumise peamine põhjus, vaid hoopis ajamiste vaheline aeg. Õhu käes seistes tera oksüdeerub. See õli pikendab habemeajamistera eluiga 95{4b5d4b4f0e224bfab9952e0d723fe4c4061e81c731531f68ec256ac6ef8b078a} . Kanna õli otse terale. Õli jätkub ca 160 kasutuskorraks.

Hair Shaving Brush – väike aga võimas vahupuntsel sünteetilisest karvast. Pintsel kuivadb kiiresti, on pehme kuid vastupidav, kergesti puhastatav ning bakterite ja hallituse pärast ei pea muretsema.